Contact

Secretariaat en Postadres
ZwemVereniging Overbetuwe
Postbus 129
6660 AC Elst

Bankgegevens
Bankrekeningnummer NL71 TRIO 0198 3079 85
Triodos Bank te Zeist

Algemeen e-mailadres
info@zvoverbetuwe.nl

Bestuur

Voorzitter Erik Stok voorzitter@zvoverbetuwe.nl
Secretaris John van der Meer secretaris@zvoverbetuwe.nl
Penningmeester Albert Foekens penningmeester@zvoverbetuwe.nl
Wedstrijdzwemmen Michiel Pollmann wedstrijdzwemmen@zvoverbetuwe.nl
Volwassenen volwassenen@zvoverbetuwe.nl
Zwemvaardig Yvonne Heus zwemvaardig@zvoverbetuwe.nl
Technische commissie Wilma Filippo tc@zvoverbetuwe.nl

Overige functies

Zwemsecretariaat zwemsecretariaat@zvoverbetuwe.nl
Verenigings Official Functionaris vof@zvoverbetuwe.nl

Zwembad
ZV Overbetuwe zwemt in:
Zwembad De Helster
Schubertstraat 1
6661 AW Elst

Kamer van Koophandel
ZV Overbetuwe is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nummer 09222353

KNZB
ZV Overbetuwe is aangesloten bij de Koninklijke Nederlandse Zwembond KNZB.

NPZ|NRZ
ZV Overbetuwe is erkend als opleidende instantie voor het Nationaal Zwemdiploma door de Nationale Raad Zwemveiligheid (NRZ)